Filmin kırılma noktası magazin muhabirleri

Yapımcılığını Wovie, Dmc & Netd ve RetroPro’nun üstlendiği yönetmenliğini Doğu Demirkol ve Burak Kuka’nın yaptığı ‘Yaşam Koçu’ filminin setine magazin muhabirleri baskın yaptı. Filmdeki magazin muhabirleri sahnesinin çekimlerini haber alan magazin gazetecileri, filmin aynı zamanda senaristi olan Doğu Demirkol’u ve başrollerini paylaştığı Yağmur Tanrısevsin’i markaja aldı. İstanbul Reşitpaşa’da çekimleri devam eden sette Yağmur Tanrısevsin ve Doğu Demirkol basının karşısına çıkıp sorularını yanıtladı.

Doğu Demirkol, “Kendi yazdığım ve oynadığım bir işe çok iddialı demek ne kadar doğru olur bilemem ama ‘Yaşam Koçu’ çok iddialı bir iş. Sahte bir yaşam koçunun bir şekilde popüler olması ve bundan nemalanarak bu hayatın içinde sürüklenmesi magazin muhabirlerini görmesiyle başlıyor. Filmin kırılma noktasını aslında siz yapıyorsunuz” diyerek magazin gazetecilerine teşekkür etti.

 

İlk akla gelen isim Yağmur oldu

Sözlerine devam eden başarılı oyuncu Doğu Demirkol filmdeki partneri Yağmur Tanrısevsin için de “Daha bu hikâyeyi kâğıda bile dökmeden önce aklımda Yağmur vardı. Başka alternatif düşünmedim. Hikâyeyi ilk Murat Cemcir’e anlattım ve bana direk Yağmur dedi” diyerek partneri hakkında övgü dolu sözler söyledi.

 

Doğuyla çalışmak çok keyifli

Filmde kariyeri ve hayatı için arayışta olduğu bir dönemde yaşam koçu ve enerji uzmanlarını dolaşan Helin karakterine hayat veren Yağmur Tanrısevsin ise “Çok komik bir film oldu. Komedi filmi ama bir o kadar da derinliği var. Doğu’yla çalışmak çok keyifli” dedi.

12 Ocak 2024’te sinemaseverlerle buluşacak olan Yaşam Koçu’ filminin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

 

Filmin Konusu:

Aşık olup bir türlü açılamadığı ve mecburi kankalık vasfıyla eşlik ettiği ünlü oyuncu Helin ile yaşam koçları, enerjici ve falcıları dolaşan Cafer, bu tarz işleri tiye alıp dalga geçerken bir anda kendini ülkenin en popüler yaşam koçu olarak bulur. Gün geçtikçe çevresinde oluşan mürit halesinin etkisiyle kerameti kendinden sanan Cafer’in gerçeği bulması için önce kendini bulması gerekmektedir. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x