Britney Spears’in babasının bacağı enfeksiyondan dolayı kesildi

Dünyanın önde gelen haber sitesi TMZ’nin elde ettiği bilgilere göre, Britney Spears’ın babası Jamie Spears’ın bacağı bir ay önce kesildi. Site, baba Jamie’nin enfeksiyondan dolayı ayağının kesilmesini, kızı ile tekrar barışması için umut olduğu yönünde yorumladı.

ENFEKSİYONDAN DOLAYI BACAĞI KESİLDİ

Doğrudan bilgiye sahip kaynaklar TMZ’ye Jamie’nin,bacağındaki ağır enfeksiyondan dolayı beş ameliyat geçirdiğini aktardı. Enfeksiyon kontrol altına alınmayınca doktorlar, Jamie’nin bacağını kesmek zorunda kaldı.

BAŞKA HASTALIKLARLA DA MÜCADELE EDİYOR

Durumunun iyiye gitmediği belirtilen Jamie’nin başka kronik hastalıklar ile de mücadele ettiği belirtildi. Kaynaklar, baba Jamie’nin bacağının kesilmesinden sonra Britney’in babasına karşı yumuşadığını, ünlü şarkıcının babasının özlediğini söylediği ve hatta babasına para gönderdiğini söyledi. Kaynaklar, ayrıca Jamie’nin kızı ile barışmaktan başka hiçbir şey istemediğini söyledi.

BABASINDAN VASİLİĞİNİ ALMAK İÇİN MÜCADELE ETMİŞTİ

2008’de alınan karar doğrultusunda Britney Spears’ın bağımsızlığının ciddi bir bölümü elinden alınmış; finansal, kariyer ve kişisel kararlarının çoğu, vasiliğine atılan babası Jamie Spears tarafından alınır hale gelmişti. 13 yıl süren vasiliğinin bitmesinin ardından Spears özgürlüğüne kavuşmuş ve babasıyla arası açılmıştı.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x